Drzwi Otwarte Uniwersytetu Medycznego w Łodzi 2021

Posted Opublikowane przez Piotr Dolata w Komunikaty (dla Studentów)
lut

Przed nami kolejna edycja Drzwi Otwartych naszej uczelni. Tym razem spotkamy się on-line.
Choć nie możemy gościć Was jak co roku w murach Centrum Kliniczno-Dydaktycznego, postaraliśmy się, żeby program był równie ciekawy i różnorodny:

• spotkania z pracownikami i studentami UMED m.in.:
    • Jak stawiać pierwsze kroki w świecie medycyny?
    • Studia medyczne – obalamy mity
  • warsztaty, w których możecie wziąć udział, pozostając w domu
    • kosmetyki DIY
    • przygotowywanie maści i tabletek
    • szycie chirurgiczne
  • webinary
    • Kosmetologia – nauka i przyszłość
    • Medycyna laboratoryjna – co musisz wiedzieć, aby nie zwariować
    • Jak radzić sobie w trudnej rzeczywistości – pandemia, izolacja, nauka zdalna
  • wszystko o rekrutacji, akademikach, stypendiach – odpowiemy na każde pytanie
  • Escape UMED Room – gra on-line
  • zajrzymy też do działających na uczelni laboratoriów i pracowni m.in. do Centrum Symulacji Medycznych czy Oddziału Stomatologii

Współorganizatorem tegorocznego wydarzenia jest Fundacja dla Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, a partnerem – Wydawnictwo PZWL.

Zadanie publiczne “Łódź naukowa, Łódź akademicka 2021” finansowane jest z budżetu Miasta Łodzi.

Liczymy na Was, bądźcie z nami.

STARTUJEMY 15 MARCA!

Więcej szczegółów na stronie internetowej: drzwiotwarte.umed.lodz.pl
oraz profilu Facebook