PROMOCJA KSIĄŻKI: WADY SERCA PŁODU. DIAGNOSTYKA POSTĘPOWANIE

Posted Opublikowane przez Piotr Dolata w Aktualności, Komunikaty (dla Studentów)
sty

W monografii, którą oddajemy do rąk Naszych Studentów, uwzględniono zagadnienia ogólne, jak embriologia i fizjologia układu krążenia u płodu, profilaktyka, podział wad serca, a także opiekę przedporodową, okołoporodową oraz poporodową.

Cenne najnowsze doniesienia, a w części szczegółowej Pani Profesor Maria Respondek-Liberska przedstawia ponad 30 „autorskich” przypadków wad serca płodu, opatrzonych opisem i materiałem ilustracyjnym oraz podsumowaniem: Czego nauczył mnie ten przypadek.

Publikacja jest cennym źródłem wiedzy dla studentów medycyny, położników, perinatologów, kardiologów prenatalnych, neonatologów, pediatrów, kardiologów dziecięcych, kardiochirurgów, pielęgniarek i położnych.

Zwieńczenie pracy Kierownika Zakładu Diagnostyki i Profilaktyki Wad Wrodzonych Uniwersytetu Medycznego w Łodzi – Prof. Marii Respondek-Liberskiej – jako redaktora naukowego książki oraz jednego ze współautorów – adiunkta ZDiPWW UMed – dr Iwony Strzeleckiej. Gratulacje!!!

Zobacz okładkę