Informacje z działalności Akredytowanego Centrum Badania i Rozwoju Międzynarodowej Klasyfikacji Praktyki Pielęgniarskiej (ICNP ®) przy Uniwersytecie Medycznym w Łodzi nr 8/2015

Posted Opublikowane przez Kamil Kostelecki w Aktualności
sty

W imieniu Centrum przekazuję Państwu kolejny numer informacji z działalności Centrum w 2014 r. Minęły kolejne 4 miesiące od ostatniego wydania Biuletynu. Poniżej przedstawiono więc tradycyjnie e foto-relację z tego okresu.

Początek roku to ok kres podsumowań i planów. Pragnę podkreślić, że praca wykonana w 2014 r., dzięki zaangażowaniu wielu wolontariuszy, przyczyniła się do osiągnięcia kolejnych celów. Przede wszystkim służyła rozwojowi wiedzy i umiejętności posługiwania się Klasyfikacją.. Jesteśmy przekonani, że dotychczasowe działania, dotyczące wdrożenia ICNP® w Polsce, zostaną sfinalizowane w 2015 r. Będziemy mogli przygotować pielęgniarki i położne do posługiwania się terminologią referencyjną w praktyce. Umożliwi to wybór narzędzia pozwalającego oceniać potrzeby pacjentów, mierzyć obciążenie pracą pielęgniarek i zapotrzebowanie na opiekę.

D. Kilańska