„Kształcenie zawodowe pielęgniarek i położnych w ramach studiów pomostowych” – ostatni nabór w roku 2014

Posted Opublikowane przez Kamil Kostelecki w Komunikaty (dla Studentów)
sty

OSTATNI NABÓR W ROKU 2014

Uniwersytet Medyczny w Łodzi Wydział Nauk o Zdrowiu informuje, że Oddział Pielęgniarstwa i Położnictwa kierunek: Pielęgniarstwo wzorem lat ubiegłych przystąpił do przetargu ogłoszonego przez Zakład Zamówień Publicznych o dofinansowanie w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego projektu pn. „KSZTAŁCENIE ZAWODOWE PIELĘGNIAREK I POŁOŻNYCH W RAMACH STUDIÓW POMOSTOWYCH”

Jeżeli z Uczelnią (w trybie przetargu) zostanie zawarta Umowa Wykonawcza, to rozpoczęcie Studiów Pomostowych Niestacjonarnych nastąpi wiosną 2014 r. (28 lutego 2014 r.)
O terminie ewentualnej rekrutacji zostaną Państwo powiadomieni na stronie internetowej Uczelni w zakładce Rekrutacja

Zapraszamy do rekrutacji

Jednocześnie przypominamy, że na studia w ramach projektu mogą zostać przyjęte wyłącznie osoby posiadające świadectwo dojrzałości i status osoby zatrudnionej.