Zapraszamy na spotkanie pt. „Wzmocnienie pozycji zawodowej pielęgniarek na europejskim rynku pracy”

Posted Opublikowane przez Kamil Kostelecki w Komunikaty (dla Studentów)

19 MAJ 2014 (poniedziałek)
Prowadzący: Przedstawiciele firmy Contrain (Program CuraSwiss)
Miejsce: Oddział Pielęgniarstwa i Położnictwa (ul. Narutowicza 58), godziny: 14.00-15.30

Celem spotkania jest przygotowanie studentów do zdobywania pracy na rynkach europejskich. W formie warsztatu planujemy pokazać studentom wady i zalety pracy zagranicą, jak również zwrócić uwagę na kwestie prawno-organizacyjne w zakresie podejmowania pracy zagranicą.

Z uwagi na prowadzony przez nas projekt stażu i pracy–szwajcarski Program Curaswiss, chcielibyśmy podzielić się doświadczeniem z studentami wchodzącymi w szeregi personelu pielęgniarskiego.

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY NA www.abk.umed.pl

curaswiss